СЕРБИА ОПЕН: Кецмановић јачи од ПРОВАЛЕ облака и НЕЗГОДНОГ Аргентинца

20.04.2021. 18:37
Miomir Kecmanović
Миомир Кецмановић / Извор: МН Press

Меч трајао више од два сата.

Миомир Кецмановић пласирао се у друго коло Сербиа Опена. Српски ас је после велике борбе и прекида због кише савладао Аргентинца Факунда Бањиса после два тај-брејка - 7:6, 7:6. Меч на Дорћолу трајао нешто више од два сата.

ИСПОВЕСТ НОЛЕТОВОГ БРАТА: Имао сам ОПСЕСИЈУ да будем као он, а губио сам свој живот... Нисам могао више

СИТУАЦИЈА ЈЕ ДРУГАЧИЈА, ИМАМА СКОРО 35 ГОДИНА: Могу освојити Ролан Гарос

ЂОКОВИЋ ДОЧЕКАО НЕСУЂЕНОГ ФУДБАЛЕРА: Новак добио првог ПРОТИВНИКА на Сербиа опену!

Први сет је био прилично изједначен, оба ривала су на почетку сигурно сервирала и нису пружала ривалу прилику за брејк. Први прилику да дође до предности имао је Аргентинац који је при резултату 4:4 пропустио три брејк лопте. У финишу сета и Кецмановић је имао своје шансе, али је одлука ипак пала у 13 гему који је припао српском тенисеру.

Чим се окончао први сет, над Београдом се небо отворило, почео је пљусак који меч прекинуо на нешто мање од два сата.

Кецмановић је кренуо доста одлучније и агресивније у наставку дуела. Код резултата 5:3 у другом сету имао је меч лопту, али није искористио. То је дало додатну снагу Бањису који је вратио брејк и успео и други сет да уведе у тај-брејк. Српски тенисер је у гему одлуке повео са 4:0 и рутински привео меч крају.

Бајерну је остало још да потврди одбрану титуле у Бундеслиги, а вечерас (20.30) му у госте стиже Леверкузен, и то је добра прилика да Баварци покажу да им нема премца у Немачкој. Квота на кеца је 1,50, а на kombinazziju 1&3 1,78. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - Леверкузен.

Противник Миомира Кецмановића у осмини финала биће Француз Артур Риндеркреч.