ТИК ПРЕД ВИМБЛДОН: Постојале су ЦРНЕ слутње - Ђоковић донео НЕОЧЕКИВАНУ одлуку
Десио се обрт
Новак Ђоковић одиграће припремни меч у клубу Харлингем пред сам почетак трећег гренд слема у сезони.
Одлична вест стиже нам директно из Лондона! Најбољи свих времена ће ипак играти на егзибицији „Ђорђо Армани класик“ у клубу Харлингем, а противник ће му бити Американац Томи Пол. Меч је заказан за петак, са почетком око 15.30 по нашем времену.
Зашто је ово вест која је инстант лансирала оптимизам међу Нолетове навијаче? Пре свега јер је Ђоковић пре два дана требало да изађе на мегдан Карену Хачанову, али је у последњем тренутку одустао од тог двобоја. Логична претпоставка јавности била је да постоји одређени физички проблем, а одмах се јавила и оправдана стрепња да је учешће на предстојећем Вимблдону под знаком питања.
Међутим, овај прилично неочекиван обрт и промена плана јасна су гаранција да је са Новаком све у апсолутном реду! Који год да је био разлог за претходни изостанак, очигледно је прошлост. Ноле сасвим сигурно не би излагао себе никаквом ризику само три дана пре почетка Вимблдона да није максимално спреман.