WTA БЕОГРАД: Српски ДУБЛ стигао до ПОЛУФИНАЛА

19.05.2021. 14:28
Nina Stojanović
Нина Стојановић / Извор: Профимедиа

Одлично.

Српске тенисерке, Александра Крунић и Нина Стојановић, пласирале су се у полуфинале турнира у Београду у конкуренцији дублова.

ФЕДЕРЕР О РОЛАН ГАРОСУ: Французима се неће свидети шта је рекао

ИЗБЛАМИРАО СЕ У ЖЕНЕВИ: Федерер испао већ после првог меча

АТП ЖЕНЕВА: Маратон Ђереа за друго коло

Данас (18.30) се играју последње утакмице Суперлиге Србије у овој сезони, а од пет угоржених тимова два ће напустити елитни ранг. У најлошијој позицији су Нови Пазар и Јавор, а победе нишком Радничком (квота 1,07), Раду (квота 1,22) и Вождовцу (квота 1,87) гарантују опстанак. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за мечеве последњег кола Суперлиге.

Српкиње су у четвртфиналу савладале Лидију Марозаву из Белорусије и Андреу Миту из Румуније, а резултат је након 83 минута игре био 2:1, по сетовима 6:2, 3:6, 10:6.

Први сет је био изједначен до резултата 2:2 када су Српкиње са четири узастопна гема дошле до вођства од 1:0. У другом Марозава и Миту су повеле са 3:0 и предност задржале до краја па је полуфинални дубл одлучен у супер тај-брејку.