ЛЕГЕНДА: Гојко Андријашевић заспао усред преноса меча - чујте ове звуке (ВИДЕО)

01.05.2023. 11:17
Gojko
Гојко / Извор: Фото: Н Спорт printscreen/ МН Press

Неко мора и да ради за празнике, а то није баш лако.

Меч Волфсбурга и Мајнца у оквиру 30. кола Бундеслиге биће запамћен по убедљивој победи резултатом 3:0 момака у зеленом, али и по српском коментатору Гојку Андријашевићу.

ТУЖНЕ ВЕСТИ ЗА 1. МАЈ: Напустио нас је легендарни спортски ас и водитељ

САМО БОД ЗА ЈУВЕ: Милик промашио пенал, па се искупио

КАД ЈЕ ИЗГУБЉЕНА И ПОСЛЕДЊА НАДА Дејан Станковић поднео оставку

Очито да није био превише инвестиран у саму утакмицу пошто је крајем првог полувремена дигао руке од коментарисања и један минут посветио себи.

Андријашевић је одспавао партију и свакако пошто је у питању сурови професионалац и вишегодишњи ас спортског новинарства апсолутно нико нема право да му замери.

Снимак је постао виралан и на интернету људи поздрављају Гојка Андријашевића уз констатације које углавном гласе да оваква ствар може свакоме да се деси.

А и време је празника, па је још лакше разумљиво да људи који тада морају да раде имају право на одушак.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа портпаролка ФК Војводина Сања Беба Кружевић.