ПОВРАТАК ОТПИСАНОГ: Милојевић га је прецртао, а његова два гола би све могла да промене

13.07.2019. 19:15
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Србија Данас

Црвена звезда савладала Звездару са 2:0.

Фудбалери Црвене звезде савладали су у тест утакмици, која је послужила као припремна за реванш меч у квалификацијама за Лигу шампиона против Судуве, екипу српсколигаша Звездаре са 2:0 (0:0) у мечу који се играо 2x30 минута.

ПАЛЕ СУ МАСКЕ: Састали се Клоп и Грујић. Све је јасно после оваквих РЕЧИ! (ФОТО)

СВИ СУ БИЛИ У ЧУДУ ПОСЛЕ ОВЕ ОДЛУКЕ: Директор Болоње ИЗНЕНАДИО све! Снимак са лица места (ВИДЕО)

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ЈОВЕЉИЋА: Ајнтрахт продао нападача за 40 милиона евра Енглезима, Србин је сада ПРВИ ИЗБОР

Тренер Црвене звезде Владан Милојевић извео је комбинован састав од играча који нису имали минуте у Литванији, а већ у петом минуту Павков је покушао да савлада голаман Звездаре који је успешно интервенисао. На нову шансу се чекало 17 минута пошто је у 22. Симић одлично упослио Крстовића који је снажно шутирао, али је лопта отишла поред гола. Четири минута касније Ебилисило је покупао из слободног ударца, али је голман Звездаре добро реаговао па је на полувремену било 0:0.

Тек што се почело са игром у других пола сата, Ебисилио је прецизним ударцем са дистанце довео Звезду у вођство 1:0 у 32. минуту. Уследио је период мирније игре, да би у 48. минуту Звзеда повела са 2:0 другим голом Ебисилија. Холанађанин је био стрелац из пенала који је свиран после прекршаја над Крстовићем. Звездара је у завршници имала две добре прилике, али је добро реаговао Гордић који је на полувремену заменио Васиљевића, па је резултаст остао непромењен.