РАСПУЦАНИ ОРЛОВИ: Србија пред Мондијал ПЕТАРДИРАЛА Боливију (ВИДЕО+ФОТО)

09.06.2018. 17:28
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: МН Press

Меч се играо у Грацу.

Орлови су спремни за Мондијал! Репрезентација Србије је лако и убедљиво победила Боливију (5:1) у Грацу, у последњем мечу пред одлазак на СП у Русију. Изабранике Младена Крстајића је ка победи предводио распуцани Александар Митровић, стрелац три гола, али Адемом Љајићем, стрелцем и двоструким асистентом. Орлови су победом против Боливије окончали мини припреме у Аустрији, одакле ће у Београд, а затим ће у понедељак ујутру пут Русије, прецизније Светлогорска, градића у близини Калињинграда.

СА ЛИЦА МЕСТА: Срби су кренули да бодре Орлове, а онда су се појавиле "ВРЕЛЕ" Боливијке (ФОТО)

У СТАРТУ СУ У ПРЕДНОСТИ: Бразилцима дозвољен СЕКС током Мондијала, а ево и ЗАШТО! Крстајић за сада ЋУТИ (ФОТО)

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ СРБИЈЕ НА ЦЕНИ: Сад се зна да ли ће НАПУСТИТИ Маракану! (ФОТО)

СРБИЈА - БОЛИВИЈА 5:1

СТРЕЛАЦ: Митровић у 5, 22. и 68, Љајић у 19. и Ивановић у 42. минуту за Србију, а Кампос у 48. за Боливију. СТАДИОН: Меркур арена. ГЛЕДАЛАЦА: 2.500. СУДИЈА: Кристофер Јегер (Аустрија).

СРБИЈА: Стојковић (од 80. Рајковић), Ивановић, Миленковић, Тошић (од 67. Рукавина), Коларов, Матић (од 46. Миливојевић), Милинковић-Савић (од 63. Грујић), Тадић (од 85. Радоњић), Љајић, Костић, Митровић (од 70. Пријовић).

БОЛИВИЈА: Вискара, Хакин, Ралдес, Саведра (од 57. Рибера), Бехарано (од 80. Варгас), Арсе (од 51. Вака), Санчез (од 63. Али), Ањез, Сагредо, Кампос (од 69. Ваграс), Јустинијано (од 75. Родригез).

ТРАНСФЕР БОМБА САМО ШТО НЕ ЕКСПЛОДИРА: У центру пажње је Сергеј! (ФОТО)

ТОК УТАКМИЦЕ

КРАЈ!

81. минут - нова шанса за Орлове, али Тадић шутира изнад пречке.

77. минут - Грујић не даје гол са пет метара, ударцем главом, после одличног центаршута Рукавине, промашује зицер.

68. минут - НОООООВА ГООООЛЧИНА!!!! Хет-трик Александра Митровића!

63. минут - Ивановић преко гола после корнера.

60. минут - опет шанса за Србију, али ударац Тадића са десетак метара брани голман Боливије.

56. минут - шанса за Орлове, али Костић са двадесетак метара шутира поред стативе.

ПРВА ЗВЕЗДА ОРЛОВА ОТВОРИЛА ДУШУ: Ово НИСТЕ знали о ЊЕМУ! Ево како ће остварити дечачки САН! (ФОТО)

48. минут - ГОл за Боливију. Кампос је стрелац после контранапада.

46. минут - Лука Миливојевић је ушао у игру уместо Немање Матића.

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

ТЕНЗИЈА ЗА ОРЛОВЕ: Швајцарци ПОСЛАЛИ полицију у КАЛИЊИНГРАД (ФОТО)

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

42. минут - ГОООООЛЧИНА! Бранислав Ивановић волеј-ударцем матира голмана Боливије.

37. минут - ПРЕЧКА! Матић после корнера и гужве погађа пречку са петерца.

36. минут - Опет прилика за Србију, Ивановићев ударац искоса са десетак метара је био изблокиран.

32. минут - нови покушај Тадића, лопта иде преко гола.

22. минут - ГОООООООЛ - поново стрелац Митровић, Љајић асистент.

21. минут - Нова шанса за Орлове, али Филип Костић са ивице шеснаестерца шутира поред гола.

18. минут - ГОООООООЛ - Одлична акција Орлова, Ивановић до Тадића, а везиста Саутемптона асистира Љајићу, који са седам, осам метара, шаље лопту у мрежу Боливијаца.

9. минут - жути картон за Николу Миленковића због оштрог старта.

ПОМЕРИО ГРАНИЦЕ: Репрезентативац Србије ИЗЈЕДНАЧИО Станковићев рекорд! (ФОТО)

5. минут - ГОООООООООЛ - Србија води, стрелац Александар Митровић, после корнера Адема Љајића.

4. минут - прва шанса за Србију, Митровић шутира са десетак метара, али брани голман Боливије и скреће лопту у корнер.

1. минут - Солидан напад Србије који се окончао корнером, али после њега није било опасности по гол Боливије.