Београд без воде! Пукао цевовод, потпуни колапс водоснабдевања
Због хаварије испред Машинског факултета обустављено је водоснабдевање у делу Београда, док се нормализација и санација квара очекују током дана уз измене у саобраћају и трамвајским линијама.
Због квара на магистралном цевоводу у Улици краљице Марије испред Машинског факултета, без воде је део потрошача у општинама Палилула и Стари град, саопштено је из ЈКП "Београдски водовод и канализација".
Затварање воде је у току, а санација насталог квара започеће након његовог изоловања.
Види недељну понуду Maxi корпе и уштеди на производима које користиш сваког дана.
За највећи део потрошача, стабилизација водоснабдевања се очекује у току дана.
Како преноси РТС, саобраћај се у том делу града одвија отежано, а трамвајске линије 2Л, 5 и 10 су скраћене и преусмерене, па тренутно саобраћају до Омладинског стадиона.