Јавни градски превоз у Београду доживео је потпуни колапс протеклих дана, али и овог поподнева, када су изненада све трамвајске, тролејбуске и тзв. еко-линије повучене из саобраћаја и враћене у гараже.
"Стигли смо до капије и то је био крај, није могло да се дише" Тешка ноћ за мештане Гуче, једно дете завршило у болницу: Јако је пукло, а онда се појавио облак гаса