Дежурни инжењер "Београд пута" Иван Ђокић изјавио је данас да је снег који се топио у суботу током протекле ноћи прелазио у лед, као и да је слабија киша која је падала синоћ и у раним јутарњим сатима у додиру са земљом прелазила у лед, што је додатно отежало ситуцију, чишћење и кретање возила по коловозу.
Одбројавање је при крају: За мање од сат времена отвара се нова деоница Моравског коридора – Стижу краће време путовања и важне информације о наплати путарине