Дежурни инжењер "Београд пута" Иван Ђокић изјавио је данас да је снег који се топио у суботу током протекле ноћи прелазио у лед, као и да је слабија киша која је падала синоћ и у раним јутарњим сатима у додиру са земљом прелазила у лед, што је додатно отежало ситуцију, чишћење и кретање возила по коловозу.
"Стигли смо до капије и то је био крај, није могло да се дише" Тешка ноћ за мештане Гуче, једно дете завршило у болницу: Јако је пукло, а онда се појавио облак гаса