Београђани, опрез: Возило се креће у контра-смеру на мосту, снимак леди крв у жилама
Возио право у сусрет колони.
Права драма одиграла се на једном од мостова у Београду, када је возач ушао у контра смер, угрозивши животе других учесника у саобраћају. Све је забележено камером, а снимак се муњевито проширио друштвеним мрежама.
На снимку објављеном на Инстаграм страници мој_бео_град види се аутомобил који се креће супротним смером на мосту у Раковици, док му у сусрет долазе возила која нормално учествују у саобраћају.
Према опису објаве, до трагедије је могло доћи у делићу секунде, али је захваљујући присебности других учесника, најгори сценарио избегнут.
Снимак вожње у контра-смеру погледајте ОВДЕ.
Апел возачима
Овакви инциденти још једном показују колико је важно стриктно поштовање саобраћајних правила, али и стална концентрација за воланом. Једна грешка може имати несагледиве последице.
За сада није познато како је дошло до овог опасног прекршаја, нити да ли је возач идентификован, али се очекује реакција надлежних органа.
Срећом, у овом случају није било повређених, али снимак служи као озбиљно упозорење - у саобраћају нема места за грешке, јер секунде често одлучују између живота и трагедије.