Дете се отровало мишомором у Житорађу: Малишан дошао с родитељима у госте, па нашао кесице са отровом
Четворогодишње дете се током поподнева отровало мишомором у Житорађи.
01.05.2026.
19:09
Коментари (1)
Хитно је пребачен у Општу болницу Прокупље санитетом Дома здравља Житорађа.
Како нам је потврђено у овој здравственој установи,малишан је дошао са родитељима у госте и играло се у дворишту. Нашло је кесице мишомора и једну отворило и прогутало прашкасту супстанцу
Родитељи су приметили па га одвели у Дом здравља Житорађа, а одатле је транспортован у Прокупље где је у току дијагностика повреда.