Ђурђевић на обележавању годишњице страдања Срба у операцији „Бљесак“: Усваја се Закон о несталим лицима
- Први пут, након 30 година, Владин Одбор за неговање традиције ослободилачких ратова уврстио је Дан сећања на страдале Србе у операцији „Бљесак“ у календар државних церемонија, јер желимо да обезбедимо институционални печат у култури памћења и ономе што се догодило у Западној Славонији - поручила је министар за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Милица Ђурђевић Стаменковски, која је присуствовала државној церемонији полагања венаца, у Цркви Светог Марка, где је служен и парастос страдалима.
01.05.2026.
15:19
Коментари (15)