Потпредседник Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић примио је данас у Палати Србија припаднике МУП-а Владимира Пенезића, Страхињу Бјелића и Марка Маринковића, који су пешачили до манастира Хиландар како би прикупили новчана средства за помоћ деци оболелој од ретке болести познате као "деца лептири". У знак захвалности, министар им је уручио новчиће са ликом Јакова Ненадовића.