У оквиру пројекта „Малац у локалној заједници”, који је покренула Градска општина Земун у сарадњи са Предшколском установом „Др Сима Милошевић”, 37 малишана из вртића „Дамбо” и „Пепељуга”, 29.јануара имали су прилику да обиђу општинско здање и по први пут буду гости руководства Градске општине Земун.
(ФОТО) Крвнички изболе сестру до смрти: У злочину им помогла и пријатељица, мајку петоро деце искасапиле у сред бела дана - током хапшења, осмехивале се камери