У оквиру пројекта „Малац у локалној заједници”, који је покренула Градска општина Земун у сарадњи са Предшколском установом „Др Сима Милошевић”, 37 малишана из вртића „Дамбо” и „Пепељуга”, 29.јануара имали су прилику да обиђу општинско здање и по први пут буду гости руководства Градске општине Земун.
(УЖИВО) Скуп "Србија једна породица": Велики број људи испред Скупштине гласа о приоритетима развоја, огласио се и Вучић - ево каква је тренутно атмосфера у центру Београда