Нестала девојчица (9) у центру Новог Сада: Породица моли за помоћ, случај пријављен полицији (ФОТО)
У центру Новог Сада јутрос је пријављен нестанак деветогодишње девојчице, а породица и пријатељи апелују на грађане да помогну у њеном проналаску.
Према доступним информацијама, девојчица је синоћ отишла на спавање, а родитељи су јутрос око 11 часова приметили да је нема у стану. Није се појавила у школи „Бранко Радичевић“ коју похађа, а ни њени пријатељи немају сазнања о томе где би могла да буде
Живи у Улици Железничка 50.
У тренутку нестанка на себи је имала фармерке, светлу дуксерицу и патике, а са собом је носила црну торбу.
Како наводи мајка, постоји могућност да је девојчица изашла напоље без јављања, али истиче да то није њено уобичајено понашање и да до сада никада није изостајала из школе.
Породица апелује на све грађане да обрате пажњу и, уколико имају било какве информације, одмах контактирају мајку на број телефона 381621924352.
Свака информација може бити од кључног значаја.