Хорор у Београду: Возач аутобуса изгубио свест током вожње, пробио ограду код Бранковог моста
Возач, мушкарац од 52 године, задобио је теже телесне повреде и превезен је на ВМА. Возач је тренутно на неуролошкој опсервацији ради утврђивања узрока губитка свести.
Озбиљна саобраћајна несрећа догодила се синоћ мало после поноћи код Бранковог моста у Београду, а након што је возачу градског аутобуса позлило док се кретао из правца града ка Новом Београду. Несрећни човек изгубио је свест и ударио у заштитну ограду.
У тренутку несреће возач градског аутобуса на срећу није превозио путнике и већ је ишао у гаражу. Током вожње он је одједном изгубио свест, а затим и контролу над возилом, те је ударио у возила испред себе, пробио разделну ограду и зауставио се ударом у заштитну ограду на супротној страни, наводи РТС.
Повређени возач је превезен на ВМА.
Доктор Небојша Марић, главни дежурни хирург Војномедицинске академије открио је да је реч о мушкарцу старости 52 године, са раније неверификованим болестима хроничног типа.
Осетио је кризу свести
- Он је приликом повратка у гаражу са возилом којим је управљао, а које је на срећу било без путника, осетио кризу свести, након чега није могао да актуелизује догађаје који су након тога уследили, и практично се возило зауставило у тим околностима ударом у заштитну ограду са стране - објашњава др Марић за РТС.
Како додаје, приликом тог догађаја дошло је до тежих телесних повреда код њега. Међутим, на време је збринут.
- Налази се још увек код нас на опсервацији, пре свега неуролошкој, да утврдимо који је практично актуелни проблем који је узроковао такву ситуацију, на срећу без тежих последица -открио је др Марић.