Хорор у Чачку: Аутомобил слетео с пута и закуцао се у пуну башту кафића
Жена за воланом изгубила контролу.
Жена која је управљала аутомобилом изгубила је контролу над возилом у Улици војводе Степе, при чему је причињена велика материјална штета.
Током јучерашњег дана дошло је до тешке саобраћајне незгоде у Улици војводе Степе у Чачку када је жена која је управјала путничким аутомобилом изгубила контролу, слетела са пута и ударила у угоститељски објекат, односно његову башту у којој су седели људи.
- Чули смо да је у била жена за воланом, да ли јој је позлило или је нешо друго био разлог, она је само прешла у супротну траку и ударила у кафаницу која је била уз тротоар. На сву срећу спречена је велика трагедија, јер није ударила у столове за којима су седели гости - каже за РИНУ један од очевидаца.
У овом инциденту, на сву срећу није било повређених лица а причињена је већа материјална штета на возилу и на самом локалу.
На лице места изашла је полиција која је извршила увиђај, а даљом истрагом биће утврђене све околности које су довеле до ове саобрћајане незгоде.
Извор: Србија Данас/Агенције