На централном шеталишту у Нишкој Бањи данас око 18 часова одвијала се права драма пошто је старијој жени, пацијенткињи Института "Радон“ позлило док је седела на клупи са још две жене са којима дели болничку собу.
"Стигли смо до капије и то је био крај, није могло да се дише" Тешка ноћ за мештане Гуче, једно дете завршило у болницу: Јако је пукло, а онда се појавио облак гаса