"Дођите да видите како Синиша игра Моравац" Брнабић, Вучевић и Мали на оригиналан начин позвали грађане на скуп у Београду: Да заједнички направимо план! (ВИДЕО)
Милош Вучевић, Ана Брнабић и Синиша Мали су на крајње оригиналан начин одлучили да још једном позову људе на велики скуп који ће се одржати 27. јуна испред Народне скупштине у Београду.
Председник СНС Милош Вучевић, заједно са председницом Скупштине Србије Аном Брнабић и министром финансија Синшом Малим позвао је грађане Србије да дођу на скуп подршке Александру Вучићу 27. јуна у Београду.
Са шеширима у боји Србије Вучевић, Брнабићева и Мали позвали на скуп 27. јуна у Београду.
Они су такође на крајње оригиналан начин одлучили да још једном позову људе на велики скуп који ће се одржати 27. јуна испред Народне скупштине у Београду.
- Дођите у Београд у суботу 27. јуна, да заједнички направимо план за нашу Србију - поручио је Милош Вучевић.
Председница скупштине Ана Брнабић позвала је људе да дођу да заједно градимо будућност за Србију, а потом се и нашалила те додала "дођите да видите како Синиша игра Моравац".
Подсетимо, председник Србије Александар Вучић позвао је грађане да дођу 27. јуна на скуп у Београду у 18 часова испред Дома Народне скупштине:
- Драги народе, поштовани грађани, позивам вас да 27. јуна дођете у центар Београда. Тог дана желим и сви ми, волели бисмо да чујемо вас. Тог дана неће бити речи само о политици, већ о људима, породици, заједништву. И рекао бих, да ће бити много других активности. Од програма за децу, старије, спортских терена на којима ћете моћи да уживате, до тога да ћемо да вам прикажемо роботе и много важних ствари за будућност наше земље, али више од свега желимо да чујемо вас. Желимо да видимо шта је то што ви хоћете да промените. Желимо да чујемо вас, шта је то што бисте желели да буде другачије, шта је то што заједнички можемо да урадимо у будућности. И зато вас молим, 27. јуна добродошли у Београд, добродошли што заједно морамо да урадимо у будућности, јер не постоји ништа важније од тога, да заједно градимо будућност Србије. Живела Србија - поручује председник Вучић.