Председница Народне скупштине Ана Брнабић оценила је синоћ да је цинично што су насилним протестима који су се током вечери догодили у Новом Саду присуствовали европарламентарци, додајући да они који причају о владавини права присуствују нелегалном скупу и промовишу анархију.
"ДРОН ШОУ ЈЕ БИО ПРЕДИВАН" Вучић се огласио пред скуп и позвао људе да дођу: Годину и по дана смо прошли кроз тешка времена! Србија мора да буде једна породица