"ХРВАТСКИ МЕДИЈИ ПУМПАЈУ ЛИ, ПУМПАЈУ" Ана Брнабић о подршци блокадерима из иностранства: Апсолутно је све свима јасно
Председница Скупштине Србије Ана Брнабић дошла је вечерас у Пионирски парк на скуп подршке председнику Александру Вучићу.
Том приликом осудила је напад блокадера на новинара Информера и говорила о "пумпању хрватских медија".
Говорећи о блокадерском скупу на Славији, Ана Брнабић је рекла:
"Имали су свој скуп, то је био прави, онако, предизборни скуп. Дошли су, окупили су се из читаве Србије, видим да су добили огромну подршку из иностранства. Невероватно, највећа подршка из Републике Хрватске. Хрватски медији, видим, пумпају ли, пумпају. Тако Н1 не пумпа. Н1 не пумпа како пумпа хрватски "Index", тако да, мислим да је све јасно. Апсолутно је све свима јасно".
Ана Брнабић се запитала да ли смо данас на Славији чули програм, план, идеју, а онда дала одговор.
"Да ли смо чули нешто ново, нешто око плана који имају? Нисмо. Програм? Нисмо. Неку идеју? Нисмо. Шта би радили за Србију? Нисмо. Али добро, само нека све буде мирно и то је то", закључила је Ана Брнабић.