Шеф посланичке групе Српске напредне странке Миленко Јованов изјавио је данас да су блокадери ушли у другу фазу контролисаног насиља у покушају спровођења обојене револуције и преузимања власти на улици, наводећи да је сигуран да ће одговор државе бити такав да ће им бити јасно да све што раде је сулудо и нереално.
"Стигли смо до капије и то је био крај, није могло да се дише" Тешка ноћ за мештане Гуче, једно дете завршило у болницу: Јако је пукло, а онда се појавио облак гаса