"Најавили су ново насиље" Огласио се СНС Земун након срамног напада блокадера на активисте: Недопустив чин застрашивања
Српска напредна странка Земун најоштрије је осудила бруталне нападе на активисте који су се данас догодили на два штанда у Крајишкој улици и на Алтини.
- Током мирне и легалне активности разговора са грађанима и представљања страначког програма, групе насилника напале су наше активисте, при чему има и повређених. У налету насиља поломљен је и један од страначких штандова, што представља још један доказ агресивног и недопустивог понашања оних који очигледно не могу да прихвате другачије мишљење, наводи СНС Земун у саопштењу.
На другом штанду две мушке особе вербално су напале активисте СНС Земун и том приликом физички напали и нанели телесне и психичке повреде нашој активисткињи, додаје се.
- Поред тога, најавили су ново насиље уколико се поново појавимо међу грађанима. Овакво понашање представља недопустив чин насиља и застрашивања који мора бити најоштрије санкционисан. Апелујемо на државне органе да одмах делују и данас ухапсе и казне починиоце.