"ТУ СМО ДА ЧУЈЕМО ЉУДЕ И ДА БУДЕМО СА ЊИМА" Министарка Хандановић поручује: Желимо да пошаљемо поруку заједништва
Министарка рударства и енергетике Дубравка Ђедовић Хандановић изјавила је данас да ће грађани на скупу "Србија - моја породица" чути план и програм како да Србија буде боље место за живот, јер је то оно за шта се залаже председник Србије Александар Вучић и чланови Владе, истичући да сви они, на челу са председником, раде за добробит Србије.
- Желимо да пошаљемо поруку заједништва, да представимо план и програм како видимо наредне године за Србију, како желимо да се Србија развија, како да се настави да се гради, како да водимо један дијалог у друштву и како да има што мање подела, рекла је Ђедовић Хандановић.
Подсетила је да је земља претходних 18 месеци била изложена спољним и унутрашњим притисцима.
- Дошло је време да се стане на пут томе, али не у смислу да имамо сви иста мишљења, него да једноставно разговарамо, да разговарамо о нашим разликама, да разговарамо о томе како да Србија буде боље место за живот, за рад, за учење, за све оно што је неопходно нашим људима да имају бољи живот. То је оно за шта се залаже ова Влада, за шта се залаже председник Србије Александар Вучић и за шта се залажемо сви ми који радимо у корист и за добробит наше земље, истакла је Ђедовић Хандановић.
Навела да очекује да ће велики број људи данас предлажити шта је оно што треба да се унапреди, да се побољша.
- Ту смо да чујемо људе и да будемо са њима", поручила је Ђедовић Хандановић која заједно са грађанима и са колегама из свог министарства, али и са колегама из Геолошког завода, са рударима из Ресавице на раскрсници улица Краља Милана и Кнеза Милоша дочекује, највећу до сада, српску заставу након чега ће се упутити ка платоу испред Народне скупштине у Београду где ће се одржати скуп "Србија - моја породица.
Извор: Танјуг