Председник Републике Српске Милорад Додик позвао је данас још једном Бошњаке на дијалог о будућности БиХ и поручио да је Република Српска за БиХ, али само у складу са Дејтонским мировним споразумом, али они то не желе, већ желе БиХ која ће бити надређена Републици Српској.
(ВИДЕО) "СЛОЖНО ЗА СРБИЈУ, ОДЛУЧНО ЗА НАШЕ ПОРОДИЦЕ, ЗАЈЕДНО ЗА БУДУЋНОСТ" Вучић објавио нови снимак уочи сутрашњег великог скупа: Сви у Београд 27. јуна!