Председник Републике Српске Милорад Додик позвао је данас још једном Бошњаке на дијалог о будућности БиХ и поручио да је Република Српска за БиХ, али само у складу са Дејтонским мировним споразумом, али они то не желе, већ желе БиХ која ће бити надређена Републици Српској.
"ПОКУШАЛИ СУ ДА НАМ УНИШТЕ ДРЖАВУ" Вучић загрмео у Опланићима: Нећемо да се светимо! Једино што хоћемо је да будемо уједињени и да заједнички градимо будућност
(ВИДЕО) "СЛОЖНО ЗА СРБИЈУ, ОДЛУЧНО ЗА НАШЕ ПОРОДИЦЕ, ЗАЈЕДНО ЗА БУДУЋНОСТ" Вучић објавио нови снимак уочи сутрашњег великог скупа: Сви у Београд 27. јуна!