Председник Републике Српске Милорад Додик позвао је данас још једном Бошњаке на дијалог о будућности БиХ и поручио да је Република Српска за БиХ, али само у складу са Дејтонским мировним споразумом, али они то не желе, већ желе БиХ која ће бити надређена Републици Српској.
Шуме нестају у црном диму: Драматични призори са Јадрана, ватрогасци се сатима боре са буктињом - Спасавају куће, најгоре на Чиову, Хвару и код Шибеника (ВИДЕО)
Ударио жену флашом у главу, па јој залепио уста траком: Оптужени изнео детаље монструозног убиства на Криту, описао и како је покушао да завара истрагу