Председник Републике Српске Милорад Додик изјавио је данас да се у свакој другој земљи осећа сигурније него у БиХ, али и да поред свега осећа задовољство јер зна да је у праву и да се са много воље и енергије брани од неправде.
(ФОТО) Крвнички изболе сестру до смрти: У злочину им помогла и пријатељица, мајку петоро деце искасапиле у сред бела дана - током хапшења, осмехивале се камери