Драматичне сцене у Бањалуци: Девојка скочила с моста, херој скочио за њом - уследила борба за живот
Девојка спашена у последњем тренутку захваљујући храброј реакцији грађана.
Велика драма одвијала се данас у Бања Луци, када је једна девојка скочила с градског моста у Врбас.
Како сазнаје портал "Аваза" њу је спасио Данијел Делић, који је седео у оближњем ресторану с другарима.
Када је видио да се утапа одмах је реаговао, а онда је за њим кренуо и један конобар са сплава.
Тешком муком успели су је извући из воде.
Након тога су у помоћ притекли мушкарац и девојка који су шетали на тој рути, а Делић је на лицу места пружио прву помоћ, односно реанимирао је. Девојка која је ту била с мушкарцем је позвала Хитну помоћ.
На лице места су брзо дошле екипе Хитне помоћи и полиције, а девојка је пребачена у УКЦ РС. У овом тренутку није познато да ли је реч о покушају самоубиства.
Када се Делић поново вратио на сплав у којем се налазио, испраћен је великим аплаузом.