Радник затрпан на градилишту у Котору: Тешка акција спасавања, људи притрчали у помоћ ватрогасцима
Права драма одиграла се током дана на једном градилишту у которском насељу Доња Сутвара.
Дошло је до обрушавања ископа, а један радник остао је затрпан. На лице места одмах су дошли припадници Службе заштите и спашавања.
- Све се догодило јутрос око 9 сати. На интервенцију је упућено пет ватрогасаца спасилаца, а приликом доласка на терен уочено је да је лице затрпано до пола. Велику опасност током акције представљало је константно обрушавање зидова ископа. Након тешке акције затрпани радник је извучен, саопштено је из Службе заштите и спашавања у Котору.
Радник је, како се сазнаје, задобио тешке повреде у виду прелома доњих екстремитета.
Ватрогасцима-спасиоцима у овој тешкој акцији помогли су све особе које су се нашле на градилишту.
Србија Данас/Агенције