"Тужан ми је овај Ђурђевдан..." Додик ван себе због смрти блиског пријатеља - Емотивном поруком опростио се од Бобана
Додик је истакао да је Бобан човек који је спасао стотине живота, а свој је изгубио
Председник СНСД Милорад Додик опростио се данас од Бобана Кустурића који му је, како каже, био близак пријатељ, човек кога је волео, поштовао, коме је веровао, а који је пронађен мртав јуче.
"Тужан ми је овај Ђурђевдан, тужна нам је, Бобане, слава. На све могу да се привикнем, само не могу на смрт ближњих. Бобан је био мој близак пријатељ, човек кога сам волео, поштовао, коме сам веровао", написао је Додик на платформи Икс.
Додик је истакао да је Бобан човек који је спасао стотине живота, а свој је изгубио.
"Недостајаће ми његова доброта, племенитост, ведрина. На ту празнину мораћу да се навикнем. Нека се Бог смилује његовој души. Нека га анђели чувају и подаре му вечни мир", написао је Додик.
Службеник МУП-а Републике Српске Бобан Кустурић пронађен је синоћ мртав у близини викендице у бањалучком насељу Чесма.
На лицу места је, како је саопштено из тужилаштва, пронађен и пиштољ. Истрага о овом случају је у току.