Хорор у студентском дому: Три особе пронађене мртве, једна девојчица успела да побегне - Испричала полицији чему је сведочила
Три особе су пронађене мртве у студентском дому у бугарском граду Угарчину, преносе медији.
У питању су две жене и један мушкарац.
До трагедије је дошло након сукоба измеђ више особа у студентском дому. Према првим информацијама, сукоб је повезан са личним односима и љубавним троуглом.
Локални медији преносе да је током свађе, мушкарац, који наводно има кривични досије, напао ножем одраслу жену и мушкарца који су били на лицу места. Обоје су задобили смртоносне повреде.
Петнаестогодишња девојчица је била сведок инцидента. Према првим информацијама, након што је видела напад, скочила је са терасе зграде како би побегла. Подаци указују да девојчица није била жртва насиља, већ је преминула услед тешких повреда задобијених падом.
Према нашим изворима, патила је од епилепсије.
Након поднете пријаве, полицијске екипе и лекари су послати на лице места. Приведен је и један осумњичени. Медији преносе да се овај студентски дом користи за смештај особа у тешким социјалним ситуацијама.
Тренутно није јасно какви су тачни односи између учесника у кобном сукобу.