Док се Њујорк гуши под таласом бесмисленог левичарског лудила у коме се гласа и бира било ко, само да није републиканац, амерички водитељ БПД подкаста и предузетник Патрик Бет-Дејвид упозорио је јавност речима које се шире далеко преко Атлантског океана: „Оног тренутка када они преузму власт, уништиће земљу.“
"Стигли смо до капије и то је био крај, није могло да се дише" Тешка ноћ за мештане Гуче, једно дете завршило у болницу: Јако је пукло, а онда се појавио облак гаса