Каспер поново дошао Мини у посету: Забринутог лица ушао у психијатријску клинику, у рукама носи важну ствар
Певачица Мина Костић недавно је завршила на болничком лечењу у психијатријској установи "Лаза Лазаревић", што је изазвало велики шок међу њеним обожаваоцима и пријатељима.
Њу свакодневно обилази њен вереник Мане Ћурувија Каспер, који је због целе ситуације хитно допутовао из Америке.
Мане Ћурувија Каспер усликан је и данас испред болнице када је долазио Мини у посету у рукама је држао кесу, коју је вероватно понео својој лепшој половини. Каспер је деловао веома забринуто.
Каспер приликом ове посете није био расположен за разговор са присутним новинарима, преноси "Блиц".
Избио естрадни рат због подршке Мини
На домаћој естрадној сцени поново букте страсти, а овога пута у клинчу су се, сасвим неочекивано, нашле певачице Драгица Златић и Инди Арадиновић. Сукоб је ескалирао јавно, и то на друштвеној мрежи Инстаграм, а јабука раздора била је изјава Драгице Златић о тешком периоду кроз који пролази њихова колегиница Мина Костић.
Све је почело када су новинари упитали Драгицу за коментар о томе да је Мина Костић завршила у психијатријској болници, као и о њеном емотивном животу. Драгица је том приликом изнела своје мишљење, које је убрзо подигло огромну прашину.
Наиме, на питање о Мини и њеној хоспитализацији, Драгица је пред камерама рекла следеће:
- Јако ми је жао, стварно. То су ствари... Завршити на таквом месту и носити се са свим тим притиском... Као што видите, много се пише о томе и сигурно није пријатно да чита о себи сваки дан наслове како је завршила у психијатријској установи, али вероватно је имала велике разлоге за то. Не знамо шта су разлози, можемо само да нагађамо. Шаљем јој подршку, али мени је чудан онај Каспер. Не знам како бих рекла, чудан ми је тај њихов однос. Искрено се надам да није он повод, а ако јесте, онда је катастрофа" – рекла је певачица за Републику и додала:
- Нажалост, ако је истина да јој и естрада није помогла... Сви бирамо свој пут. И ја могу да упознам неког Каспера преко мрежа, изгубим све што имам! Сматрам да је Мина неко ко је врхунски певач с небројеним бројем хитова и требало је мало да размишља! Имала је савршен пут, могла је другачије! Мени нешто код њега... Није ми легао, много ми је чудно. Кад чујем да моје колегинице издржавају мужеве, питам да ли су нормалне! Он мора имати нешто своје и нешто да ради! Не могу издржавати никога. Ни ја било ко, мени то није у реду. Чим чујем да је имао те... Писања и мувања са пет-шест певачица, јасно ми је да жели да буде у том кругу и да му је то фетиш. Мени је то, искрено, катастрофа."
Инди згрожена: "Фуј за коментар!"
Скраћени исечак овог интервјуа брзо је освануо на Инстаграму, а међу првима који су реаговали била је певачица Инди Арадиновић. Видно изреволтирана речима своје колегинице, Инди није штедела речи, па је испод објаве јавно оставила оштар коментар упућен директно Драгици:
- Фуј за коментар који си као колегиница дала. Немам коментар."
Након јавне прозивке, Драгица Златић је одмах реаговала и покушала да објасни да су њене речи извучене из контекста, те да јој намера није била да увреди Мину:
- А са чим сам ја пре њу увредила??! Као и увек је исечено шта сам рекла пре овога па је настављено да овако звучи, оно што сам ја хтела рећи је да се Мина нажалост није снашла/искоришћена од неких углавном мушкараца ако узмемо и оног што је зезнуо за зграду итд. да то није смела и требала себи да дозволи, а за овог да ми не лежи не лежи имам право рећи, њу ни са чим нисам хтела увредити поготово сада, а ти драга немој одмах нападати и тражити свађу јер се ја сигурно свађати нећу!
"Жена жени је вук!"
Ипак, ово објашњење није умирило Инди. Певачица је врло брзо узвратила ударац, оптуживши Драгицу за недостатак женске солидарности и "паметовање" о нечему о чему, како тврди, не зна довољно.
- Ја се не свађам само са згрожена твојом не женском солидарношћу и паметовањем, а не знаш ништа о њој и њеном губитку и емотивном односу са њеним мушкарцима. Но comment. Жена жени је вук, не заборави.
Овај естрадни сукоб привукао је огромну пажњу корисника друштвених мрежа, а јавност је подељена око тога ко је у праву – Драгица са својим отвореним ставом о Мининим изборима, или Инди која апелује на колегијалност и емпатију у тешким тренуцима, те су други корисници наставили да пишу. ипак певачицу су прстале да се оглашавају.