"Мучно ми је да говорим": Ивана Петерс напустила Тап 011, па ово признала
Синоћ је наступила са Негативом на Арсенал фесту у Крагујевцу.
Ивана Петерс је наступила је синоћ, прве вечери Арсенал Феста у Крагујевцу са бендом Негатив, а бројна публика окупила се испред Гарден Стаге-а.
Бенд је донео препознатљиву енергију, а снажан вокал певачице одмах је подигао атмосферу.
Концерт је отворен једним од највећих хитова бенда "Ти ме не волиш", чиме је публика одмах ушла у препознатљив ритам и енергију наступа.
Пре самог изласка на бину, Ивана Петерс и чланови бенда, басиста Милен Златановић и гитариста Никола Радаковић говорили су за Телеграф о својим утисцима и односу који имају, али и како се осећају поново заједно.
- Исто као на почетку каријере, подједнако лоше (смех) - рекао је Милен, на шта се Ивана надовезала:
- Не знам, мени је с њима све лакше и лакше. Било је тешко у почетку, сад је песма. Већ смо се спремили да изађемо на бину, кренуо је адреналин, више не знамо шта причамо - рекла је кроз осмех.
Говорећи о значају Арсенал Феста, чланови бенда истакли су колико им значи повратак на ову сцену.
- Јако лепе успомене, драго нам је да смо део овога. Из приватних разлога не можемо да се скупимо, мала деца, послови, хобији, и онда нам је ово драгоцен тренутак. Лепо је бити на Арсенал Фесту као Негатив. Били смо пре четири године, било је супер, тако да очекујемо подједнак добар вајб - рекли су.
Ивана је потом описала свој однос са бендом.
- Овде фали Дарио, они су део мене. Не знам где почињем, а где се завршавам. Потпуно нормално, као да сам дошла са братом и сестром. (смех) Ни са ким нисам у животу толико опуштена као са Негативом.
Негатив ме може ни са ким да се пореди
После свега о чему се писало са другом групом са којом је наступала, Тап 011, стиче се утисак да се са Негативом осећа потпуно своја.
- Негатив траје са паузама 27 година. То не може да се пореди ни са једним другим бендом у ком сам била - то што толико дуго трајемо, без обзира на паузе, и даље смо другари, и даље смо једни другима подршка.
На крају, дотакла се и ранијих изјава о разочарању у бивше сараднике из групе Тап 011, али је поручила да о томе више не жели да говори.
- Већ сам коментарисала, не бих да се враћам на то, мало ми је мучно. Нисам се чула ни са ким - рекла је одсечно Ивана Петерс.