ОД МИЉЕНИКА ЖЕНА ДО ПОТПУНОГ ПОВЛАЧЕЊА СА СЦЕНЕ Певача бивша пријавила за насиље, он донео одлуку: "Није било лако издржати"
Такође га памтимо по ријалитију Фарма.
Певач Андрија Аки Марковић, који је некада био у центру медијске пажње и важио за момка за којим су жене луделе, данас живи далеко од очију јавности.
Након низа скандала и тешких оптужби за насиље од стране бивше партнерке, Марковић је донео одлуку да се повуче са јавне сцене, а због вишка килограма које је у међувремену набацио, постао је готово непрепознатљив.
Марковић је прве кораке на јавној сцени направио 2011. године, када је скренуо пажњу на себе учешћем у популарном музичком такмичењу "Звезде Гранда". Ипак, публика га је знатно боље упознала и запамтила након његовог појављивања у ријалити програму "Фарма"
Током тог периода, важио је за звезду у успону, а припаднице лепшег пола су луделе за њим.
Своју одлуку о повлачењу објаснио је огромним теретом који је носио још од ране младости:
"Морао сам да направим паузу од свега тога, јер ја сам јако млад, са свега 17 година сам ушао у све ово. Психички није лако издржати све то и носити толики терет са толико мало година. Пријала ми је мала пауза коју сам направио", искрено је признао Марковић.