"Понижен сам" Ђани бесан због онога што му се догодило на слављу наших спортиста - Није фер
Наши спортисти до јутра су славили успехе које су остварили на Олимпијским играма у Паризу, а један од певача који је дошао на њихову журку био је и фолкер Радиша Трајковић Ђани.
Ђани се огласио након журке и открио да је јако разочаран у колеге зато што му нису дозволили да отпева ниједну песму и тиме су га, како каже, понизили.
- Ја дођем у 22 час и чекам да испоштујем моје спортисте и моју фамилију! Чекам да певам... А велике звезде од мојих колега, наравно, одрже концерт? А договор сви по пар пасама! Отишао у 5, нисам ни отпевао ниједну песму! Извињавам се браћи и друговима, није фер! Био ту, ал' понижен - написао је Трајковић.
Подсетимо, наше спортисте сачекало је још једно изненађење, а реч је о торти на четири спрата, која је специјално декорисана у духу Олимпијских игара.
Први спрат је за кошаркаше и њихову бронзу, док је други за нашу сребрну таеквондисткињу Александра Перишић, и прво златно место за Новака Ђоковића, Дамира Микеца, Зорану Аруновић и наше ватерполисте.
На последњем спрату је српска тробојка, а на самом врху су фотографије наших спортиста, у средини Ноле, а поред слика Ајфеловог торња.