Прва изјава Мине костић након изласка из болнице "Лаза Лазаревић": Певачица сва у црном, са качкетом на глави, једва изустила две речи
Мина Костић напустила је психијатријску установу "Др Лаза Лазаревић" након неколико недеља лечења, а испред болнице су је сачекали партнер Мане Ћурувија Каспер и њен брат Милан. Певачица је кратко поручила како се осећа, док Каспер није желео да даје изјаве медијима.
Певачица Мина Костић изашла је из болнице "Др Лаза Лазаревић" након неколико недеља лечења, а испред установе су је сачекали партнер Мане Ћурувија Каспер и њена браћа. Певачица је напустила болницу и кратко открила како се осећа.
Мина је из установе изашла у црној хаљини, са качкетом и наочарима за сунце, трудећи се да задржи приватност након периода током ког је њен случај био под великом пажњом јавности.
Прво обраћање након изласка из болнице
Певачица није желела да се дуго задржава пред представницима медија, али је ипак кратко одговорила на питање како се осећа.
- Добро сам! - кратко је поручила певачица.
Након тога се заједно са партнером и браћом упутила ка аутомобилу, којим су напустили лице места.
Каспер без коментара за медије
Мане Ћурувија Каспер појавио се испред установе обучен у црно од главе до пете. Иако је претходних недеља редовно обилазио Мину и био јој подршка, овог пута није желео да даје изјаве нити да коментарише њено здравствено стање.
Исти став задржао је и након што је певачица изашла из установе, па је без обраћања новинарима заједно са њом напустио болнички круг.
Отпуст померен у последњем тренутку
Певачица је у установу примљена 31. маја уз пратњу полиције, након што је, према ранијим наводима, показивала знаке агресивног понашања. Након прегледа и процене стручног тима, одлучено је да остане на лечењу месец дана због тешке анксиозности.