Асмин се каје због раскида са Станијом? Изгорео од љубоморе када је сазнао шта је урадила
Теодора сматра да је Асмин љубоморан због приближавања Станије и Анђела.
Теодора Делић покренула је лавину у ријалитију Елита када је добила реч, те је коментарисала љубавни троугао Асмин, Станија, Анђело.
Асмин је врло брзо позеленео и почео да виче, а многи мсиле да је ре о љубомори.
- Шта си приметила код Асмина кад су изабрани Станија и Анђело за потрчке? - гласило је питање.
- Сујету, иако је хтео да прикрије. Синоћ се одао кад се обратио Анђелу и рекао му да смири девојку, они нису у вези, а то значи да се већ комплексира. Осим тога ја сам неко ко уме да препозна фацијалне експресије и није му било добро иако је морао да прави покер фаце - говорила је Теодора.
- Шта да кажем за девојку која је варала свог дечка на очи и заљубила се у Филипа поред свог вереника? - додао је Асмин.
- Баш зато умем да нањушим - рекла је Теодора.
- Станија има емоција према мени, а да их нема не би овако реаговала. Мене је блам да се ја овако расправљам са њом - причао је Асмин.
- Што тебе боли Анђело? Не може мене Бог отац да смири, то нека ти буде јасно - рекла је Станија.
- Не гледам Анитине реакције, а исто тако ни са Асминове стране нисам прометио промену. Ја сам рекао само да нема потребе да смирујем Станију јер није моја девојка, а то што имају је њихов однос - додао је Анђело.
- Он мене није демантовао кад је устао него спиновао - рекла је Теодора.