"Асмине, завуци се у мишју рупу" - Мустафа бесан када је видео шта је син сад урадио у ријалитију: Немоћан и љут
Открио шта мисли о емотивном односу свог сина са Мајом Маринковић.
У новом издању емисије ''Питао бих за друга'', отац актуелног учесника ''Елите 9'', Асмина Дурџића, Мустафа Дурџић, прокоментарисао је актуелна збивања у Белој кући, те је открио шта мисли о емотивном односу свог сина са Мајом Маринковић.
Како гледате на тренутну ситуацију између Станије и Асмина?
- Ја сам се трудио да никада не понизим ту девојку, због њеног оца Такија. Никоме није лепо кад чује да му неко вређа дете. Маја му ни најмање није потребна, односно веза с њом. Они су мени као покусни кунићи. То је понижавање велико. Они се или свађају, или воде љубав.
Неретко се препуштају страстима, воде љубав, Анита и Лука су остали затечени у неколико наврата шта све чују, како реагујете на то?
- Не бих да се поистовећујем са својим сином. Никада нисам дозволио да моја деца гледају како ја љубим њихову мајку, као што ја нисам гледао како се моји родитељи змачу, а камоли да гледам ја како син има односе јавно.
Шта мислите о емоцијама њиховим, да ли су искрено једно према другом?
- Он је желео да покуша да од ње направи нормалну девојку. Оно што је имала са Јањушем или Царом, то није нормално. Љубав не постој, ствара се временом. Мислим да та њихова више личи на неки инат. Да има љубави, не би се понижавали и тукли. Не знам, можда је и љубав, можда инат Станији, не знам шта бих да мислим о том односу.
Како је Вама изгледало то када су се расправљали Маја и Асмин?
- Не знам ни како су одлучили да уђу у везу, после свих оних увреда, које су једно другом изговарали пре уласка у везу, искрено. Ово понашање са њом ће га коштати, већ га је коштало
Станија нас је опчинила
Мислите ли Ви да ће ова веза опстати и да ће након свега она доћи у Вашу кућу?
- Не бих ја желео да има децу с таквом женом. Нажалост, с једном таквом(Анели), има дете. Можда смо ми као породица примитивни, али ја кажем како мислим. Да могу да причам са њим, само бих га питао ''Да ли је могуће да вређаш и понижаваш људе због једне Маје? Завуци се у мишју рупу!'' - рекао је Мустафа.
Како Вам у овој ситуацији делује Станија?
- Ми као породица, имали смо прелепо мишљење о њој. Кад смо је упознали, опчинила нас је. Била је прелепа и пресрећна. Они су били у вези три године, уложио је и новац у њу. Мислим да се Асмин сада теши поред Маје. Он у неком тражи утеху, да поднесе тај губитак. Међутим, она је имала неке грешке, изговарала је неке стваре о мојој деци. Мислили смо да је Станија дама једна, али се не понаша сада као дама.