"Асмину није стало до детета": Станија никад јаче опљунула Дурџића, стала уз Анели, а онда за Мају имала само једно питање
Добројевићева је водитељу Дарку Танасијевићу детаљно изложила шта мисли о актуелним дешавањима.
Станија Добројевић била је саговорница водитеља Дарка Танасијевића и том приликом говорила је о својим сукобима у Белој кући.
-Станија, како се осећаш? - упитао је Дарко.
- Добро сам, али трпим страшне увреде ових дана. Дошла сам овде по своју правду, али сад размишљам да ли сам ја своју правду уопште добила. Сад кад више нисам са Асмином у односу, проблем и даље постоји. Зашто он мене вређа ако има нову девојку и своје проблеме? Ја ту више не постојим и нема ме, зашто ме вређа? Ја кад дођем на базен, Маја малтретира Асмина - рекла је Станија.
- Што ти сметаш Маји? - упитао је Дарко.
- Она је толико љубоморна на мене да је то страшно. Девојка гледа где се ја крећем и шта радим, прати ми сваки покрет. Оптужује ме да сам ухода, а једино ја имам уходе на својим леђима попут Милене Качавенде - рекла је Станија.
Није добар отац
- Рекла си да је Анели фолирант - констатовао је Дарко.
- Тако је. Асмин није добар отац, њему није стало суштински до детета. Асмин је рекао да смо у целој причи невине Нора и ја, па је мене гумицом обрисао. Мислим да би Анели и Асмин решили проблеме да нису породице умешане. Ја јесам на њеној страни, али ми је лажна - рекла је Станија.
- Рекла си да је Маја к*рветина из Белог потока
- рекао је Дарко.
- Да, не разумем зашто ме вређа уопште? Били смо заједно, било и прошло. Ћао, довиђења - рекла је Станија.