Бивши ријалити учесник признао да је преварио жену: Оставила га је, а сада јавно жали због свог поступка
Каје се што је изгубио оно што је волео.
Бивши ријалити учесник Никола Лакић након осам година растао се од своје партнерке Александре Тасић Цоке, са којом има сина Лазара.
Он је током њиховог љубавног односа два пута улазио у ријалити како би зарадио за њихову будућност, али оба пута највећи страх био му је да не превари своју тадашњу изабраницу.
- Нисам баш најбоље, мешају ми се емоције и осећања, прво сам насмејан и позитиван, па негативан и тужан. Ово је за мене емотивни шок, јер ово је први пут да изађем пред камере и да причам о стварима које су се дешавале у мом породичном дому осам година, а мислио сам да никада нећу причати о томе. Све је пукло као звечка и мислим да ту нема повратка и за многе ствари се кајем и тешко ми је. Кнедла ми је у грлу и није ми пријатно да причам о неким стварима, јер лоше ствари сам урадио и из ове коже не могу, али покушавам да будем јак да све пролазим са осмехом јер сам срушио све, али ми смо две дијаметрално различите особе – рекао је он на самом почетку за “Блиц“, а онда и открио да њихов однос не функционише већ дуги низ година.
- Четири године је већ лошег периода, од мог уласка у “Елиту“ смо покушавали да прикријемо да долази до пуцања. Ништа није могло да се промени, а покушавали смо. Дуго је трајало, четири године свега лошег, а нисмо прекинули и запитао сам се шта то нама треба. Често смо говорили да нисмо једно за друго, покушавали смо да нешто вратимо, али знао сам увек да је то нека лажна слика и да нема повратка.
Лакић је одлучио јавно да призна да је преварио учесницу “Парова“ и имао паралелну везу, а да то она није ни знала.
- Непоправљива сам категорија, јер и периоду када нам је било лепо, па и касније када није било, ја узмем и лајкујем некој девојци слику, одговорим на поруку иако знам да те ствари нису исправне. Грешио сам и можда сам у тим тренуцима покушавао да нађем резерву и од те резерве десила ми се једна авантура и то никада нисам признао Цоки. Можда не иде ни на овај начин, али можда нисам имао храбрости кроз све ове године да кажем да сам крив и да сам тако нешто урадио. Преварио сам је и дан данас кад се сетим тешко ми је, јер је Александра савршена мајка, али што се тиче љубавних односа све се угасило, али нисам требао да урадим ту лошу ствар за мене и да она на овај начин сазна да нисам био веран и лојалан партнер – искрен је био он, а онда открио због чега је донео одлуку на такав корак.
- Требали смо да водимо разговоре, да се отварамо у потпуности и да напредујемо, а ми смо назадовали. По изласку са “Фарме“ сам приметио код ње промену и запитао сам се да ли можда има неког партнера, али нисам смео да јој постављам такво питање, кад сам ја први згрешио. Окидач није ни једна особа из ријалитија, јер да сам имао неког да ме ради, ја бих из свега отишао. Криво ми је што нисам прекинуо однос, али плашио сам се да ћу изгубити породицу, да живим сам и питао сам се како почети нешто ново након осам година и растурити породицу. Преиспитивао сам се, а правио сам из грешке у грешку и то је кулминирало односом са другом партнерком са којом сам функционисао шест месеци и криво ми је, јер сам требао прво да прекинем однос који сам имао.
Никола истиче да нема тренутно свакодневни контакт са особом са којом је починио превару, али и да она поседује његове експлицитне снимке.
- Она је знала да сам ја заузет, али ја сам је обрлатио на брзину, док је она била у нади да ћу бити њен и да ћемо основати породицу. Пролазило ми је свашта кроз главу, та девојка је у једном тренутку мене сликала и снимила нагог, где је рекла да хоће да покаже то другарици. Имао сам поверења и добро сам прошао, али и Цока је често сумњала - прича он.
Лакић је у лошим односима са породицом управо због љубавне романсе са Александром, а породица је након приче о раскида покушала да ступи у контакт са њим.
- То ми једна од болнијих тема. Покушали смо да се измиримо међутим ништа од тога, а сад недавно су ми се јавили родитељи и рекли су да је дом њихове куће увек за мене отворен. Нећу им се јавити, јер свих тих година док сам живео са Александром и сином борили смо се као подстанари, улазио сам у ријалити, а моја породица ми није притрчала у том тренутку, већ су обезбедили једно дете. То боли и те ране никад не зацеле и мислим да је боље овако. Кад сам упознао Александру они су постали моји непријатељи, нисам успео тада то да испеглам, не желим ни сада. Можда је сурово, али је тако и дефинитивно сам пресекао – искрен је био он.
Блиц/Александар Дојкиц