Брутална Мина Врбашки: Без длаке на језику сасула све, а онда повукла шок потез - шта ли ће Виктор рећи на ово?
Долила је уље на ватру током номинација.
У току емисије "Номинације" водитељка Ана Радуловић дала је реч Тањи Стиљељи Богињи.
-Дача и ја смо на почетку имали неке расправе и свађе, али ме након тога ниси вређао. Нервира ме јер си пристрасан. Према мени си океј и проводимо време заједно. Никад ниси понижавао друге преко материјалних ствари. Што се тиче твог односа са Качавендом, мислим да си ти био искрен, а она теби не као што је и издала већину куће. Теби све верујем у вези ње, а њој ништа. Што се тиче ове пијандуре која је спремна на све... Кад је Станија ушла само што јој ниси ушла у п*чку колико си је бранила, знала сам да ћеш да је згазиш и то сам рекла - говорила је Богиња, а онда послала Милену.
Мина Врбашки је затим узела реч:
- Милена је према мени на самом почетку била коректна и увек ту за мене. Кад су се дешавала расправе између Даче, Виктора и мене, погодило ме јер јер сам њу сматрала блиском особом, а она је рекла да сам кр*с комбинација. Испало је тад као да долива уље на ватру. Са њом нисам никад имала сукоб и свађу. Замерила сам кад је рекла да смо се помирили са Луком и Анитом да бисмо заједно газили Станију, а ја сам одмах рекла да лупа глупости. Не интересују ме њени односи са другим људима. Оно што је јуче изјавила је за мене најморбидније. Виктор и Дача дошли су до тога да имају сукоб и ушли су у црвено. Свађа је била због мене.
Наставила је:
-Мени је криво јер сам говорила да га не дираш кад је у црвеном ти ниси испоштовао. Ја могу сад да кажем да нашу везу уопште не коментаришеш, а и немамо проблеме. Знаш шта сам ти говорила и да може да дође до озбиљних ствари. Због свега што смо ти и ја прошли знам да си ми пријатељ и да ћеш да ме испоштујеш до краја. Оставићу тебе, а Милену ћу да пошаљем - рекла је Мина.
Како ли ће на ово реаговати њен дечко Виктор Гагић, остаје да видимо.