Букти рат у Белој кући: Рафална паљба Терзе по Качавенди - провалио њен однос са Асмином, Милени неће бити добро
Смета му њено, како каже, додворавање Алибаби.
Борислав Терзић Терза ћаскао је са цимерима приликом чега је жестоко испљувао Милену Качавенду због, како сматра, дволичности и додворавања Асмину Дурџићу, док га је Вања Живић подржала.
- Каже она мени: ''Пушачу к*рца Асминовог'', па шта си ти радила? - рекао је Терза.
- Све што она каже за тебе је она - рекла је Вања.
- Она се чула по цео дан с њим, а мени нешто прича - рекао је Терза.
- Са мном и њим по цео дан на вези - рекла је Вања.
"Ово је геј сезона"
Иако је Милена Качавенда на почетку била оптуживана да увек држи страну мушкарцима, последњих неколико месеци, разочарана њиховим понашањем, потпуно је окренула лист. Почела је отворено да подржава жене и понаша се као права „амазонска феминисткиња“.
Њен фитиљ је дефинитивно пукао када је чула Борислава Терзића Терзу како коментарише помирење између ње и Анели Ахмић. Терза је, наиме, тврдио како се све жене у ријалитију удружују искључиво са циљем да заједнички нападају мушкарце.
Милена је у првом тренутку покушала да прећути ову провокацију, али убрзо више није могла да издржи. Устала је за столом и оштро одбрусила како ситуација заправо потпуно обрнута – не удружују се жене, већ мушкарци, и то на врло бизарне начине. Упутила је жестоке оптужбе на рачун мушког дела екипе, наводећи како једни другима слепо повлађују и иду уз длаку. Посебно се обрушила на Терзу, оптуживши га да се додворава Филипу Ђукићу, Асмину, Анђелу и младом Виктору, и нагласила да управо због таквог бескичменог понашања мушкараца она данас чврсто стоји уз жене и брани их.
У расправу је одмах ускочио и Анђело Ранковић у покушају да одбрани мушку екипу, али га је Качавенда без пардона сасекла у корену, оптуживши и њега да је део тог истог „клана“.
На крају, Милена се разочарано обратила и водитељу Милану Милошевићу, истакавши да никада не би ни улазила у ријалити да је знала да ће ово бити, како каже, „геј сезона“.
- Милане, да сам знала да ће ово бити геј сезона не бих улазила, овде има 4 мушкараца који воле друге мушкарце плус Урош Станић који је пети. при чему је Урош Станић највећи мушкарац у односу на све њих - рекла је Милена