Чика Дане улази у "Елиту"? Водитељка открила све детаље о усељењу наводног вереника Софије Јанићијевић: "Мама је признала"
Посебну пажњу јавности привукла је и прича о учесници Софији Јанићијевић и наводним контроверзама које се везују за њен однос са старијим мушкарцем, што је постало једна од главних тема у ријалитију и ван њега.
Водитељка популарног ријалитија Елита, Ана Радуловић, овогодишњи Први мај проводи у потпуно радном ритму, балансирајући између породичних обавеза и телевизијског ангажмана.
Како је открила, празник рада за њу никада није у потпуности слободан дан, већ комбинација времена проведеног са сином Константином и вечерњег професионалног ангажмана у емисији „Питања новинара“.
- Први мај код мене изгледа тако што се не зна где је, да ли на овој једној или на другој страни. Некада се знало унапред како ће изгледати, увек сам имала велико друштво и заједно смо га чекали и одлазили на Авалу, јер станујем близу и то је увек било место за организацију свега. Сада увек чекам тај дан да одморим и нигде не идем, али овог пута ћу радити увече, јер емисија не трпи и не испашта – рекла је Ана за “Блиц“.
Водитељка је додала да се у приватном животу најпријатније осећа у опуштеној атмосфери код куће, али да јој је телевизијски посао и даље приоритет.
- Случајно се сада десило да сам тип – топ сређена преко дана, углавном је то само увече пред снимање. Најбоље се осећам код куће у пиџами или тренерци са пунђом на глави и то је моје најопуштеније и најмирније стање, али и са друге стране, волим да се сређујем.
Осврнувши се на актуелна дешавања у Белој кући, Радуловић је истакла да је тренутна сезона посебно динамична и пуна неочекиваних обрта.
- Све је помршено и замршено и не знам да ли је икада била оваква ситуација као сада и први пут ми се дешава да једва чекам све теме да чујем, углавном се за бар две теме вежем, а сада једва чекам да све теме прођу. Ми већ припремамо и нову сезону, али припреме трају увек током целе године, али ту ја немам посебне захтеве, јер се ни не питам, јер људи који одлучују о томе су доказали да су најбољи и не мешам се – искрена је била она.
Посебну пажњу јавности привукла је и прича о учесници Софији Јанићијевић и наводним контроверзама које се везују за њен однос са старијим мушкарцем, што је постало једна од главних тема у ријалитију и ван њега.
- Тренутно смо сви у тој теми, око господина Данета и стварно се чудом чудим и чекам да видим које ће нам нове информације открити. Увек чекам за све да добијемо доказе и углавном тако и буде. Мама је признала да је Софија добијала поклоне, али како каже од фана, па нашалићу се вероватно се и мама огребала за који поклон. Видели смо све што смо видели и стварно снимци говоре. Није нормално да један фан да толики новац, наравно, прелепо је све што им шаљу људи и што их подржавају, али 50. 000 евра је једна озбиљна цифра и невезано за ту тему, људи не треба толико да им дају, јер они и те како добро зараде - изјавила је Ана.
На крају, водитељка је прокоментарисала и могућност уласка поменуте особе у ријалити, не скривајући радозналост.
- Тако бих волела да тај човек уђе, ја не знам… Сад не спавам, тад тек не бих спавала. Не смем ништа да причам, али све се шушка и гледаоци нека буду стрпљиви, јер свашта нешто нас очекује у наредном периоду.
Извор: Блиц