Драгојевићи жестоко ударили на Асмина, јавно изнели све: "Не би требало да има контакт с Нором"
Дејан и Давид нису штедели речи о Дурџићу.
Јован Илић, познатији као Јоца новинар, разговарао је у емисији ''Ријалити решетање'' са Дејаном Драгојевићем и Давидом Драгојевићем.
Они су овом приликом разговарали о актуелним збивањима у ''Елити 9''.
- Анели и Асмин воде борбу за старатељство. Шта мислите, коме ће Нора припасти? - упитао је Јоца.
- Асмин не би требало да има контакт са Нором, осим ако није ту у присуству људи. Он је годинама свашта говорио. С друге стране, она је мајка, каква год да је, опет је мајка - рекао је Дејан.
" То дете ће да трпи"
- Не знам како неко може да вређа мајку свог детета. То је катастрофа да дете слуша како му се родитељи вређају. То дете ће да трпи. Он ће отићи с другом, она с другим, а дете ће трпети. Детету треба обезбедити срећно одрастање, а не да да се дете ставља на стуб срама и да се сутра нечега стиди - истакао је Давид.