Филип Ђукић напокон признао осећања према Анели: "Заљубљен сам, али..." Једна ствар недостаје како би озваничили везу
Однос Филипа Ђукића и Анели Ахмић из дана у дан привлачи све више пажње у "Елити 9", а након што су камере забележиле њихове пољупце и нежности, Филип је први пут отворено признао да је заљубљен.
Током емисије у којој су приказани најзанимљивији тренуци из Беле куће, гледаоци су имали прилику да виде како Филип Ђукић предлаже Анели Ахмић да започну везу.
Иако му Анели није директно одговорила, њихови пољупци и присни тренуци јасно су показали да међу њима постоје емоције.
Након емитованог прилога, Филип је без устручавања признао шта осећа.
Он је додао да га поједини поступци Ахмићеве одбијају и стварају додатну несигурност.
- Па добро, шта. Мало емоција ово оно. Јесам заљубио сам се, што морам да понављам - рекао је Филип.
- Је л' разлика од Теодоре, Богиње - питао је Милан.
- Наравно да јесте. Нисам био заљубљен. Ништа, сад немамо комуникацију. Не знам да ли ово ради намерно, не знам је од споља, али мене неке ствари оно... Знаш какве сам везе имао. Чим осетим нешто слично, не волим, не волим тензију, свађе, нешто непотребно - рекао је Филип.
- Више није дете у питању, сад те ово спречава - питао је Милан.
- Не, и то. Она тврди да то напољу није таква - рекао је Ђукић.
- Ја напољу ништа не радим - рекла је Анели.
- Што не питаш бившег друга каква је била напољу - рекао је Милан.
- То је болештина, замисли он мене пита за Аниту. Видим да из неких баналних ситуација направи свађу. Нисам ја накострешен, ако ја кажем да пази на мајицу због шминке. Онда ме гура као да се грлимо само кад ја хоћу. Ја то не волим. Џабе ми, мени је са Маријом Аном било топ два дана и онда хаос - рекао је Ђукић.
- Ми лежимо и мазимо се два сата, он мене никад није први загрлио, никад, вазда сам ја та која прилази. Бахат је, катастрофа, не могу коментарисати - рекла је Анели.
- То се ради у средњој школи, ко је коме шта први. У овим годинама ја да гледам ко је коме шта први - рекао је Ђукић.