Гастоз се огласио и открио шта се десило са Анђелом Ђуричић - победник Елите не крије шта се догодило
Иако су се недавно помирили, изгледа да су опет раскинули.
Ненад Маринковић Гастоз ставио је тачку на однос са Анђелом Ђуричић, упркос томе што су недавно одлучили да својој љубави дају још једну шансу.
Познати ријалити учесник и победник више телевизијских формата открио је да је тренутно слободан и да раскид није тешко поднео. Како каже, између њега и Анђеле нема лоше крви, па су након краха везе остали у коректним односима.
- Ја сам увек срећан. Тужан скоро па никад! Написао сам једну песму док сам био у затвору, бићете шокирани кад изађе. То је фолк, неки стари Марко Булат, Лукас. За моју душу, настала је песма на затворском зиду. Нисам перфекциониста, само у кухињи сам перфекциониста. На промоцију песме зовем све драге људе. Из ријалитија неко? Не дружим се са њима нешто специјално. Избегавам ријалити другаре - рекао је Гастоз пред нашим камерама.
- Анђела? Она ми није другарица. На промоцију ће доћи ако будемо у добрим односима. Сада јесмо добри, океј смо - истакао је он потом.
- У најбољим сам годинама! Људе занима мој приватни живот, прате ријалити... Испада да стално имам нову девојку! Да ли волим да мењам девојке? Задржаћу то за себе. Сад сам слободан, да кажем. Јесте, слободан сам - казао је он.
- Имао сам неке девојке... Било је ту промашаја. Увек имам лепе девојке поред себе, ја сам комплексаш. Океј, неке, погреши човек... (смех) Са Анђелом недавно је било турбулентно, занимљиво, јако емотивно, романтично, ето - јасан је био Гастоз, док се пре овога причало о њиховом изненадном прекиду контакта.
Блиц/Александра Алексов