Хитно се огласио отац Софије Јанићијевић: "Она калаштура, прозива ме да пијем..." Побеснео због одговарања
Славко је за медије поручио да не разуме због чега се он и његова породица константно налазе на мети увреда.
Софија Јанићијевић поново је у центру ријалити скандала у „Елити“, након што су је поједини учесници жестоко коментарисали због наводне љубавне афере са знатно старијим мушкарцем из Северне Македоније.
У читаву причу сада се укључио и њен отац, Славко Јанићијевић, који је оштро реаговао на прозивке које стижу на рачун његове породице.
Наиме, у ријалитију су Софију претходних дана критиковали Милену Качавенд, Теодору Делић, Ненада Мацановића Бебицу и Уроша Станић, што је изазвало бурну реакцију њеног оца.
Славко је за медије поручио да не разуме због чега се он и његова породица константно налазе на мети увреда.
- Она Качавенда, не знам шта је са њом, што сам јој ја сметња у свему томе?! Оном п*деру Цепку, што сам сметња? Оном Бебици, оном вепру ког се одрекао отац, она калаштура, његова девојка... Шта они имају против мене? Нити ме знају нити познају, нити сам их икада коментарисао. Шта они хоће од мене, није ми јасно?! - рекао је Славко за Pink.rs.
- Ја сам нормалан човек, све могу да поднесем, али она вређања од Качавенде... Зашто, зашто? Од Бебице? Од оне његове краветине музаре? Оног Цепка? Ја не знам шта сам ја њих згазио, шта сам ја њима урадио у животу? Ја нисам елитар, само отац своје ћерке која је у "Елити", ако ме разумете.
Посебно га је изнервирала Качавендина прозивка да је алкохоличар који пије вињак испред продавнице, као и то да нема зуб четворку.
- Она мене прозива да ја пијем вињак, унучиће, испред продавнице, да немам четворку... Па, ја не ј*бем четворком, ја ј*бем к*рцем, извини што ти тако кажем. Као да сам им бркнуо прст у око, не знам шта им је, шта су полудели на мене? Никог нисам узимао у уста, али баш никог. Не знам шта им је.
Извор: Pink.rs