Играч из сенке ријалитија се огласио споља: "Све ћу да пакујем и радим Качавенди, а она неће знати"
Проговорила шта је очекује.
Бивша учесница Елите 9, Александра Јакшић, гостојући у емисији "Питао БиХ за друга" проговорила је о својој највећој непријатељици Милени Качавенди, али и о варницама које је имала са Марком Јањушевићем Јањушем.
- Нисмо Качавенда и ја почеле сукоб од Јањуша, ми имамо сукоб од првог дана. Она је мене извређала језиво, никад такве увреде на конто мог детета и породице нисам чула. Никад неће доћи до помирења, све ћу да јој пакујем и радим, а она неће знати. Ја сам играч из сенке. Јањуш ми је био прва особа са којом сам могла да направим неку зврчку и да их зезам. Ми смо ушли у неку причицу и мени је било занимљиво. Ја сам рекла да је она силно заљубљена у њега и он јој је био болна тачка. Узела сам јој једног пријатељ, момка, он је био са мном. То је била прва ствар која је повредила. Колико год ја њу да не волим, она је имала нешто емотивно са Јањушем.
- Можда нико не би ништа лоше рекао за тај однос, да она није испричала тако. Она озбиљно воли да попије, она се убије од алкохола да је језиво, па је можда и са Јањушем било тако. Жене попију по 10 пива, па где то има!?