"Ја сам од њега направила господина" Огласила се бивша девојка Боре Сантане и жестоко поткачила бившег: "Развод још није преболео"
Након изласка из "Елите 9", бивша девојка Боре Сантане без задршке је проговорила о њиховом односу и изнела низ тврдњи на рачун некадашњег партнера.
Бивша партнерка Боре Сантане, Александра Јакшић гостујући у емисији "Питао БиХ за друга" открила да је управо она заслужна за многе промене које је публика могла да примети код свог бившег партнера.
Том приликом поручила је да сматра да Бора још није емотивно завршио причу са Милицом Кемез, али и да је управо она највише утицала на њега током њихове везе.
- Бору сам упознала ту и знала сам само да је водитељ и да је занимљив. Био ми је инспиративан, волела сам да се зезам са њим и шалим. Љубавно он и ја никад не би могли да функционишемо. Не волим себе поред њега, али ми је било јако занимљиво. Ја сам знала да ће мојој мами бити непријатно да гледа да улазим у везу са Бором јер он није мој тип и није моја интересна сфера. Он је све радио што сам му говорила и од њега сам направила неког господина. Бојала сам се да ће то да оде негде даље, па сам прекинула на време - поручила је она, не кријући разочарање начином на који се њихов однос завршио.
Уверена да Бора није преболео Милицу Кемез
Говорећи о Борином љубавном животу, истакла је да сматра да развод од Милице Кемез и даље оставља последице на њега.
- Није преболео још развод. Он је ушао јер је видео спас. Он је себи додао још један проблем, Анастасију. Он није стигао да одболује па је ушао у још једну токсичну везу која га је коштала. Он се у Анастасију заиста заљубио, али и она у њега. Он је скренуо пажњу на неку другу жену, а то није требао - рекла је бивша девојка, додајући да верује да Бора још увек није потпуно затворио то животно поглавље.
Она је истакла да нема намеру да ћути о стварима које је проживела са Бором, али и да му, упркос свему, жели срећу у наставку живота.