Катастрофа у "Елити": Обезбеђење направило живи зид између Асмина и Станије
Асмин се надовезао, износећи низ оптужби на рачун Станије, што је довело до жестоког вербалног окршаја.
У току ноћи је била актуелна емисија "Питања новинара", а водитељ Дарко Танасијевић започео је разговор са Асмином Дурџићем о Станији Добројевић.
Анели се прва укључила у расправу, оштро коментаришући Станијино понашање: "Она ово ради јер само жели да глуми жртву по сваку цену, а више жртва није", рекао је он, наставивши:
"Она је сад само са Филипом у некој везици без обавеза. Асмин јој је дао све што је желела и шта више Станија?! Зашто више устајеш и глумиш жртву и провлачиш моје име? Враћање три године уназад не може да је направи жртвом јер сам ја сад овде. Ово је једна тешка фолиранткиња. Слађа је институција за њу."
Асмин се надовезао, износећи низ оптужби на рачун Станије, што је довело до жестоког вербалног окршаја: "Она саму себе убацује у причу са Нором и глуми жртву кад јој неко удара на биолошки сат. У каквом год да сам ја односу са Такијем, али свако ко каже да је Таки лош отац треба да га буде срамота. Ја знам како је мени било кад сам остајао сам са Нором два или три дана. Она од себе прави жртву, па и ја сам дете из рата. Откуд ми можемо да знамо да је њен тата нестао у рату? Можда је он побегао од њених курварлука. Лако је понижавати друге. Она удара на туђе родитеље. Прва увек удара на породице и гази, а кад њу неко чачне одмах плаче."
На ове речи, Станија је бурно одреаговала: "Цркотино, на мртве удараш!".
Асмин је потом наставио да објашњава своју страну приче и однос са женама: "Ја сам отишао од Анели јер сам се заљубио у другу. Шта је она боља од Анели? Зашто она блати Мају сваки дан? Једини кривац сам ја. Не желим више да имам са њом ништа. Кад је Станија ушла рекла је да је Анели за све у праву, а ја сам лагао. Нападала је мене заједно са Анели и потврђивала њене приче и мене понижавала, а да ли је неко приметио да данас Станија прича Анели оно што сам ја причао три године. Станија је мене данас два и по сата бранила."
Водитељ Дарко Танасијевић је поставио следеће питање: "Како коментаришеш што каже да је ти мрзиш јер си схватио да си је заувек изгубио?"
Асмин је одговорио: "Ја њу не мрзим, већ месец и по два је не вређам, она је за мене ваздух и ставио сам тачку на ту тему. Мени је за сад Маја најбоља, тако је некад била и Анели, а и Станија. Да сам са њом био шест месеци у комаду ја бих побегао. Ја сам са њом био 15 дана, па два не будем. Имали смо и медијски рат са Ахмићима. Мислим да нас је само то везало. Ја њу сад да упознам не бих јој пришао, није мој тип. Напољу је била културна."
Дарко је затим поставио ново питање:
"Шта ти је урадио брат па кажеш да је оћелавио због ње?".
Асмин је објаснио:
"То је моје мишљење. Она је прво дирала мог Суфу, па сам ја узвратио. Моја сестра да има Onlyfans... Да ми било ко пошаље с*су од моје сестре отпало би ми све, свака длака и глава."
Након тога, уследила је директна и гласна расправа између Станије и Асмина:
"Што си ми био фотограф три године за Onlyfans и што си трошио моје паре од тога? Што си продао и жену и дете због Onlyfenserke?".
"Имаш људи који се заљубе у к*рву", рекао је Асмин.
"Скини к*рву с руке", одбрусила му је она.